Wczoraj na Orliku był ogień! Emocje, walka, piękne gole i świetna atmosfera – Uliczny Turniej Piłkarski o Puchar Radnego za nami!
W turnieju wzięło udział aż 76 zawodników i 10 drużyn, które rywalizowały w dwóch grupach. Do finału awansowały ekipy z pierwszych miejsc - SANTOS FC i OQ SQUAD – po zaciętym meczu padł remis, a o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne.
OQ Squad okazało się najlepsze i sięgnęło po puchar!
Dziękuję wszystkim drużynom za grę fair play, kibicom za doping, a Panom z góry i Palnik i Piekarnik za wsparcie! Podziękowania kieruję też do Krapkowicka Sportowa "Piąteczka", Pana Dyrektora Mariusz Znamiec i Andrzeja Langera za udostępnienie boiska i pomoc.
Do zobaczenia na kolejnej edycji – już nie możemy się doczekać!