Dzieci, seniorzy, rodziny, a nawet czworonożni przyjaciele. Wszędzie trochę radości, uśmiechu i wzruszenia.
Dziękuję wszystkim, którzy się w to włączyli, szczególnie Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Autystów "Mały Książę" w K-Koźlu i całej ekipie Kompanii Mikołajów.
Współpraca z Wami to sama przyjemność!