Dziś miałem zaszczyt uczestniczyć w spotkaniu w Pałacu Prezydenckim z Prezydentem RP Karol Nawrocki. To była serdeczna i bardzo życzliwa rozmowa, pełna dobrej energii. Dziękuję za ciepłe przyjęcie.
Dziś miałem zaszczyt uczestniczyć w spotkaniu w Pałacu Prezydenckim z Prezydentem RP Karol Nawrocki. To była serdeczna i bardzo życzliwa rozmowa, pełna dobrej energii. Dziękuję za ciepłe przyjęcie.