Ruszamy!
W niedzielę każdy głos oddany w gminie Krapkowice = 1 metr mojego biegu.
Jeśli Krapkowice będą miały NAJWYŻSZĄ frekwencję w województwie opolskim. Ba... powiecie krapkowickim naprawdę pobiegnę – dokładnie tyle, ile będzie głosów.
10 000 głosów? 10 km.
15 000? 15 km.
Pokażmy, że potrafimy być liderem obywatelskości!
#BiegNaWybory #KrapkowiceGłosują #GłosZaMetr #Wybory2025 #FrekwencjaMaZnaczenie