Opioła Denis

Blog

Rzucam wyzwanie mieszkańcom Krapkowic - Jeśli wygramy frekwencję w województwie, przebiegnę 1 metr za każdy głos!

Ruszamy! 

W niedzielę każdy głos oddany w gminie Krapkowice = 1 metr mojego biegu. Usunięto obraz.

Jeśli Krapkowice będą miały NAJWYŻSZĄ frekwencję w województwie opolskim. Ba... powiecie krapkowickim naprawdę pobiegnę – dokładnie tyle, ile będzie głosów.

10 000 głosów? 10 km.

15 000? 15 km. Usunięto obraz.

Pokażmy, że potrafimy być liderem obywatelskości!

#BiegNaWybory #KrapkowiceGłosują #GłosZaMetr #Wybory2025 #FrekwencjaMaZnaczenie