Opioła Denis

Blog

Przywitaliśmy nowy rok na piłkarsko!

Sobotnie mecze pełne były dobrej zabawy, emocji, pasji i sportowego ducha. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, kibicom, nauczycielom i szkołom za niezapomniany dzień w Hali Widowiskowo-Sportowej w Krapkowicach!
Noworoczny Gminny Turniej Piłkarski Szkół Podstawowych był wspaniałą okazją do wspólnego kibicowania i celebrowania sportowej rywalizacji młodych zawodników!