Na prośbę mieszkańców Krapkowic i Dąbrówki Górnej, skierowałem zapytanie do UMiG w Krapkowicach o możliwość naprawy drogi na Osiedlu XXX-lecia w Krapkowicach przy PP nr 8, a także zamontowania dodatkowego oświetlenia na końcu ul. Posiłkowej w Dąbrówce Górnej.