Siemanko! Dzisiaj mamy Dzień Dziecka, a bycie dzieckiem to przecież najwspanialsza frajda na świecie!
Z okazji Waszego Święta mamy dla Was super zabawę. Jak wiecie, organizujemy Opolskie Mistrzostwa Świata 2026. A przecież za każdymi mistrzostwami stoi jakaś fajna maskotka. Pomyśleliśmy, że nikt nie zaprojektuje jej lepiej niż Wy! Dlatego mamy do Was i do Waszych rodziców ogromną prośbę i wyzwanie.
Co trzeba zrobić? Do końca tego tygodnia narysujcie z dziećmi maskotkę i wrzućcie foto w komentarzu. Projekt z największą liczbą lajków wygrywa super niespodziankę i ożyje na turnieju!
Dużo radości, uścisków od najbliższych i górę owoców dla wszystkich dzieci, bo najważniejsze, że ten dzień jest nasz!
Ps. Bez obaw. Dla każdego małego artysty mamy słodką nagrodę pocieszenia, u nas nie ma przegranych! Rodzice, pomóżcie dzieciakom i bawmy się razem. Leeeecimy z tym!
https://www.facebook.com/photo?fbid=961606036680755&set=a.287964324044933