Opioła Denis

Blog

Mecz 11 vs 11 zakończył się… zwycięskim remisem dla obu drużyn.

Dzięki wszystkim za świetne granie! 

Mecz 11 vs 11 zakończył się… zwycięskim remisem dla obu drużyn. Atmosfera? Było serducho, były gole, były medale, a przede wszystkim była dobra zabawa.

Ogromne dzięki dla Kibiców, którzy robili klimat jak na finale Ligi Mistrzów!

Najlepszy Warzywniak W Mieście Krapkowice-Otmęt za solidną dostawę owoców. Nikt nie padł z głodu ani odwodnienia.

Panu Prezesowi Piotrowi Adamkowi i klubowi KS Otmęt Fans za medale, które dzieciaki i starsi będą pokazywać wnukom, a także świetnie przygotowaną murawę.

Dzięki każdemu, kto grał, kibicował i pomógł. Do zobaczenia na boisku!

Dajcie znać w komentarzu, gdzie chcielibyście, żebym zorganizował kolejne granie. Może zrobimy to też w Waszym mieście?