11 listopada to dzień, w którym zatrzymujemy się na chwilę, by przypomnieć sobie, że wolność nigdy nie jest dana raz na zawsze. Że to właśnie rodzina, wiara i wspólnota są sercem naszej Niepodległej Ojczyzny.
Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież, rodziny, seniorów, wspólnoty i przyjaciół do wspólnego marszu, świętowania i modlitwy za Polskę.
Kiedy: 11 listopada 2025 r. (wtorek)
Godzina: 14:00
Miejsce zbiórki: Były dworzec PKP w Otmęcie (przy Alei Jana Pawła II, od strony hali sportowej)
Mile widziana flaga Polski. NIech nasze biało-czerwone serca będą widoczne w całych Krapkowicach!
Niech to będzie Nasz wspólny czas jedności, wdzięczności i radości. Bo Niepodległość zaczyna się w sercu rodziny.
Ps. Po marszu zapraszamy wszystkich uczestników na wspólne świętowanie przy muzyce, cieple ogniska i domowych wypiekach.