Wczoraj stworzyliśmy coś naprawdę pięknego. Przy cieple ogniska i dźwiękach kolęd, z kubkami gorącej herbaty, kawy i czekolady w rękach, spędziliśmy czas pełen prawdziwej świątecznej atmosfery. ❤️ To pierwsza i nie ostatnia taka akcja w Krapkowicach. Już teraz zapraszam wszystkich w grudniu na kolejne kolędowanie przy Ognisku.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i podzielili się swoim czasem i uśmiechem.