W Kompanii Mikołajów pamiętamy nie tylko o seniorach czy samotnych mamach z dziećmi.
Nasze myśli są też przy tych, którzy nie powiedzą „dziękuję” słowami, ale spojrzeniem i merdającym ogonem.
W odpowiedzi na ich listy do św. Mikołaja przygotowaliśmy z żoną i córką paczkę, która już do nich wędruje.
Zachęcamy wszystkich, jeśli tylko macie taką możliwość, do wsparcia lokalnych schronisk, szczególnie teraz, gdy za oknem coraz zimniej.
A już wkrótce wrócimy z kolejną inicjatywą. Razem ze Stowarzyszeniem Rozwijamy Opolskie planujemy małą akcję przedświąteczną dla zwierząt ze schronisk.
Jeśli ktoś z Was chciałby się do niej dołączyć lub pomóc w jakikolwiek sposób, zapraszam serdecznie do kontaktu na priv.