Opioła Denis

Blog

Dziś oddałem hołd ofiarom Krwawej Niedzieli na Wołyniu 1943.

Dziś oddałem hołd ofiarom Krwawej Niedzieli na Wołyniu 1943. Wcześniej uczestniczyłem we Mszy Świętej z intencjami zbiorowymi. Jedną z nich była modlitwa za ofiary tamtych tragicznych wydarzeń.

Dziękuję mieszkańcom za obecność, wspólną modlitwę i odśpiewanie hymnu państwowego.

Podziękowania również dla obecnych przedstawicieli środowisk patriotycznych. W tym m.in. osób związanych z PiS-em oraz Konfederacją/Ruchem Narodowym za godne upamiętnienie tej rocznicy.

Pamiętamy.