Miałem zaszczyt uczestniczyć wczoraj w Dożynkach Prezydenckich. Dziękuję Panu Prezydentowi Karol Nawrocki za zaproszenie. Wszystkim rolnikom składam ogromne podziękowania za Wasz trud i poświęcenie.
Miałem zaszczyt uczestniczyć wczoraj w Dożynkach Prezydenckich. Dziękuję Panu Prezydentowi Karol Nawrocki za zaproszenie. Wszystkim rolnikom składam ogromne podziękowania za Wasz trud i poświęcenie.